Degustace vína

Zajistíme pro vás řízené i volné degustace s výběrem skvělých vín z dílny proslulých vinařství i od malých rodinných producentů. Dopřejte si příjemný večer, sami, pro rodinu, přátele nebo obchodní partnery. Vína, která doporučujeme k degustaci, jsou prověřená a již prošla důkladným chuťovým hodnocením, vždy ve spolupráci se zákazníky.
Degustace vám dopřeje okamžiky naplněné skvělými chuťovými zážitky. Večerem vás provede profesionální sommelier nebo sklepmistr vinařství.

Degustace: Harmonie jídla a vína

„Jídlo je nutností, ale snoubit jídlo s vínem je uměním. Kreativita je na vaší straně.“

Zajišťujeme gastronomické akce, kde si víno s jídlem užijete jako jeden lahodný celek. Budete mít možnost vychutnat si speciální degustační menu s předem vybraným  vínem, které konkrétní pokrmy skvěle doplní. 

Degustační menu vždy připravujeme ve spolupráci s šéfkuchařem restaurace, kde se degustace koná, a se sklepmistrem příslušného vinařství.

Organizace degustace

Degustace zajišťujeme pro menší skupiny i pro velké akce s mnoha účastníky. Kontaktujte nás, vytvoříme pro vás cenovou nabídku podle počtu osob včetně cen výběru vína.

  • Naplánujeme ochutnávku v prostorách, které si sami vyberete nebo vám doporučíme vhodné prostory (vinařský sklípek, restaurace).
  • Zajistíme ubytování, občerstvení i zábavu dle vašich požadavků.
  • Připravíme pro vaše hosty pozvánky. 

Degustace vína jsou vhodné pro nejrůznější příležitosti: Soukromé akce, firemní akce, setkání s přáteli… Počet osob není nijak omezen. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, vycházet budeme z vašich přání.

Zavolejte nám nebo pošlete e-mail, dohodneme se na individuálních podmínkách.