Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín

Josef Dufek je vinařem, jehož vína jsou uznávaná v tuzemsku i v zahraničí

Vína Josefa Dufka pravidleně získávají mnoho ocenění na nejvýznamnějších výstavách v tuzemsku i zahraničí.V roce 2003, když Josef Dufek zakládal své vinařství, uplynulo již více než 100 roků od okamžiku, kdy jeho první předek začal hospodařit ve vlastním vinohradu.

Ačkoliv rodinná tradice vinohradnictví byla na dlouhá desetiletí zpřetrhána, Josefu Dufkovi se znamenitě podařilo navázat na vyhlášenou kvalitu vín jeho předků.

Díky důkladné a zodpovědné péči o vinice a také díky precizně zvládnutým moderním technologiím výroby a lahvování vína, patří vína z produkce Josefa Dufka k těm nejlepším a nejuznávanějším z celé Jižní Moravy.
Milovníci a znalci vín znají jejich vysokou kvalitu. Opakovaně je nekupují pro svoji vlastní spotřebu a nebo také proto, aby je věnovali jako hodnotný dárek svým blízkým, nebo obchodním partnerům.

Dufkova vína jsou kladně hodnocena také odbornou veřejností. Důkazem toho jsou stovky medailí a ocenění, které jeho vína pravidelně získánají na nejvýznamnějších vinařských výstavách v tuzemsku a také v zahraničí.

Vinařství Josef Dufek, sídlo: Svatobořice-Mistřín, Vinařská oblast Morava, podoblast slovácká